Oferty pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko: asystent ds. księgowości

Wymagania:

  • Wyksztalcenie min. średnie ekonomiczne
  • Znajomość MS Office, programów księgowych(preferowany program enova365),
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Doświadczenie w księgowości min. 1 rok (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym),
  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, zestawień księgowych i analiz,
  • Kontakt z urzędami administracji publicznej,
  • Obsługa klientów biura,
  • Samokształcenie i śledzenie bieżących zmian przepisów podatkowych,
  • Wykonywanie dodatkowych zleceń wg potrzeb klientów.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Stabilne warunki wynagrodzenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. dzięki systemowi szkoleń,
  • Praca od poniedziałku do piątku.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: bilans.biuro@vp.pl do dnia 31.12.2017.

Przypominanym o zawarciu w aplikacji sformułowania: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997. O ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. Ze zmianami)”

Poszukujemy kandydata na stanowisko: staż - asystent ds. księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne,
  • Znajomość MS Office,
  • Komunikatywność, samodzielność,
  • Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole,

Obowiązki:

  • Archiwizacja dokumentów księgowych,

Oferujemy:

  • Staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę po stażu wraz ze stabilnymi warunkami zatrudnienia i wynagrodzenia,

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: bilans.biuro@vp.pl do dnia 10.12.2017.

E-biuro rachunkowe

Pracowałeś za granicą?

Time Tax

Zaufali nam

Zakład Stolaski Piętrus - Grzybno, 87-327 Bobrowo

Certyfikaty

BILANS Biuro Rachunkowe Anna Miąskowska Brodnica

Zapraszamy do współpracy

„Bilans” Biuro Rachunkowe Anna Miąskowska
ul. Azaliowa 2, 87-300 Brodnica
(dojazd przez ulice Osiedlową i Różaną)

tel. +48 608 347 471, fax +48 56 649 80 43
e-mail: bilans.biuro@vp.pl, bilans.brodnica@wp.pl

Biuro czynne od pn do pt
w godz. 7.00 – 15.00

Start · O nas · Oferta · Praca · Szkolenia BHP · Przydatne strony · Kontakt